1. 9. 2009

Dont you know about the bird?


Konečne mi to došlo! HEURÉKA!!
Počúvaj:
Počas celej histórie sa ľudstvo snažilo prísť na to, prečo sme tu...odpovedať na veľkú otázku života vesmíru a všetkého...nájsť v tom všetkom zmysel. Ako kvasinky čo žerú cukor a robia alkohol a pritom sa bavia o tom prečo sú v sude? Je to božia vôľa? Nemá to zmysel máme si len užiť cukor? A čo dobro a zlo atď. a pritom im ani na um nezíde že v sude sú preto, aby robili alkohol
presne tak ani ľudom nezišlo na um toto:
Celé univerzum bolo stvorené pretože sa niekto nudil...Všetko čo si kedy žil a o kom si kedy počul. Každý dinosaurus, bakteria, kráľ, vedec, herec a matka...obeť nacizmu aj upálená čarodejnica tak ako kňaz ktorý ju spálil a tak ako život inde...všetko bolo urobené lebo jeden mamrd sa nudil...celá evolúcia, západy slnka, ľudská "kreativita" a emócie sú všetko urobené na to aby sa pobavil...
Celý čas si to vedel, všetky naschvály v živote čo si mal si to tušil že to nie je len tak.
Teraz to vidím, všetko to do seba zapadá...všetky skutky a činy čo si robil ta len vedú k jednej situácií ktorá je pointa vtipu...aká je to neviem ale dúfam že sa ten skurvenec zasmeje...nemá ju naplánovanú...len sa na to kuká a čaká čo budeš robiť!
Teraz to vieš...či sa tomu budeš smiať alebo plakať si len epizóda seriálu na kanály "Dochádza im to" to že to sem píšem to je súčasť vtipu, on nemusí nič robiť len to začal a teraz to všetko sleduje...možno s kamarátmi pri pive doma v papučiach alebo sám pred spaním...je tam a pozerá na tvoje životné divadlo.
Ja len dúfam že sa smeje...dúfam že sa prehýba v kŕčoch a plače od smiechu jak sa všetci tí vážny a vážený ľudia snažia prísť na to prečo a len on to vie...tí čo na to došli naozaj sú pozatváraní v blázincoch.
Lebo všetko je to len jeden veľký blbý vtip...a ak je to len film...ak som len epizóda seriálu, tak dopuče chcem sa zasmiať aj ja!!!
A keď sa nesmeje?...Tak potom to už fakt zmysel nemá...

Žádné komentáře: